Центр раннего развития ''Янголятко'' (Чернигов) | Чернигов | УкраинаВернуться в раздел: Чернигов
 
Центр раннего развития ''Янголятко'' (Чернигов)

название

Адрес: Победы,10Телефон: 063-628-68-33 Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.
Наш Центр зможуть відвідуватимуть і діти з обмеженими можливостями, які разом зі своїми однолітками матимуть доступ до дошкільної освіти.
Ми знаємо, що діти з обмеженими можливостями зможуть навчити інших дітей силі волі, терпінню, мудрості. Там, де з'являється така дитина, більш очевидними та необхідними стають такі якості, як співчуття, взаємодопомога, взаємоповага, з'являється піклування про ближнього.
З нашою допомогою діти стануть добрішими, а дитина з обмеженими можливостями набуде  впевненості в собі, знайде багато друзів й  пізнає з ними світ.
 Маленькі, Допитливі і Мудрі янголятка під час розвиваючих занять й  занять в таких групах як: «Янголяткова майстерня», «Англійська з Янголятком», «Янголятко-актор», «Янголяткова лабораторія», «Муза-Янголятко» зможуть сформувати розуміння:

-фізичного світу через вимірювання, зважування, будівництво конструкцій з блоків, робота з деревом, ігри з піском та водою, користування блоком і мотузкою, змішування фарб;

-суспільної та культурної інформації через ігри, приготування їжі, читання книжок, розігрування театральних сценок, участь у подіях колективу, мандрівок за куліси театру.

-логіки та математики через вимірювання, порівняння, лічбу, встановлення подібностей, впорядкування, сортування та класифікацію, проведення біологічних, фізичних і хімічних дослідів;

-письмової та усної  мови через читання, письмо, малювання, диктування, слухання та висловлювання своїх ідей.

В нашій майстерні, лабораторії, театрі й англійській можуть брати участь  й діти молодшого шкільного віку.

     

Добавлено: Вторник, 15 Ноября 2011 в 12:55
Просмотров: 949

Добавить комментарий

Комментарий:
   
 

Центры раннего развития в городе Чернигов

2013. Все права защищены.
Контактная информация по истечению времени может стать устаревшей и не соответствовать действительности