Школа детского творчества ''Калинонька'' (Ровно) | Ровно | УкраинаВернуться в раздел: Ровно
 
Школа детского творчества ''Калинонька'' (Ровно)

название

Адрес: Драгоманова,20Телефон: 097-328-60-41Телефон: 097-508-57-74 Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. Перейти на сайт
 Кожна мама прагне, щоб її дитина росла найрозумнішою, найрозвиненішою, щоб їй було легко спілкуватися з однолітками, щоб самій мамі було легко знаходити з нею спільну мову. В цьому немає нічого неможливого! А допоможе в здобутті потрібних навичок  студія дитячої творчості та розвитку "Калинонька".

Заняття проводяться в міні-групах по 5-6 дітей. Діти в різноманітних ігрових ситуаціях в захопливій атмосфері розвивають дрібну моторику рук, логіку, мислення, творчу уяву, навички спілкування та командної роботи. Студія „Калинонька” гарантує -  Ви завжди будете володіти інформацією про розвиток і навчання Вашої дитини, адже наприкінці заняття педагог обов'язково приділить увагу кожному з батьків, порекомендує завдання для домашньої підготовки.

Розвиток успішної та гармонійної особистості починається з перших років життя. Знаючи про це, люблячі та турботливі батьки забезпечують малюка можливістю розвиватися, навчатися та готуватися до дорослого життя в найбільш сприятливих для цього умовах. Перш за все, це оточення дитини, емоційне середовище в якому дитина робить свої перші кроки, пізнає світ. Метою нашої студії є створення гармонії між зовнішніми та внутрішніми умовами процесу розвитку дитини, адже від цього залежить цілісність сприйняття світу, засвоєння початкових знань , умінь та навичок, які є основою подальшого ефективного навчання. 

На наших заняттях ми використовуємо загальновідомі методики  Сухомлинського, Ушинського, Русової, Монтессорі, Домана, Нікітіна, а також менш відомих методик, але не менш значимих, з яких складаємо цілісну розвиваючу систему. Мета занять - створити навколо малюків розвиваюче середовище, за допомогою якого вони пізнають світ. Допомогти батькам навчитися співпрацювати з дитиною як на заняттях, так і у повсякденному житті.

Основний вид діяльності на заняттях ігровий, тому зупинимося на ньому детальніше.
Існує помилкова думка, що достатньо дати малюку в руки пірамідку або кубики і вважається, що гра відбулася. Але це не так. Розвиваюча гра - це не будь-які дії з дидактичним матеріалом і не ігровий прийом. Це специфічна, повноцінна та достатньо змістовна для дітей діяльність, яка здійснюється під керівництвом дорослого.
Розвиваючі ігри, які ми використовуємо на заняттях, характеризуються тим, що вони вміщують ігровий зміст, ігровий матеріал та правила. Все це зумовлене метою гри, тобто для чого ця гра створена і на що спрямована.

Завдання програми розвиваючих занять - створити таке середовище, яке сприяє всебічному розвитку дитини, а також щоб формувалися у дітей навички спілкування з однолітками та дорослими в спільній ігровій діяльності. На кожному занятті включені ігри для розвитку дітей пам’яті, уваги, мови, уяви, емоційних та вольових проявів. Заняття сприяють творчій самореалізації дитини.

Зміст роботи: використання сюжетно-рольових ігор, ігор з правилами, театралізованих, дидактичних тощо. В процесі навчання у дітей змінюються види діяльності – від спокійних до рухливих та навпаки, змінюється місце діяльності – робоча, ігрова зона. Це не дозволяє дитині втомлюватися.

     

Добавлено: Пятница, 11 Ноября 2011 в 16:08
Просмотров: 431

Добавить комментарий

Комментарий:
   
 

Центры раннего развития в городе Ровно

2013. Все права защищены.
Контактная информация по истечению времени может стать устаревшей и не соответствовать действительности