Студия развития ребенка ''Умка'' (Ровно) | Ровно | УкраинаВернуться в раздел: Ровно
 
Студия развития ребенка ''Умка'' (Ровно)

название

Адрес: Симона Петлюри,14,оф.264Телефон: 097-645-60-89 Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.
Студія розвитку дитини "Умка" працює за методикою Марії Монтессорі.

Монтессорі-напрямок пропонує розумну структуровану систему, яка дозволяє дитині розвиватися в її власному темпі, відповідно до її здібностей, використовуючи спеціально розроблені Монтессорі-матеріали.

Допоможи мені зробити це самому — основний девіз педагогіки Монтессорі.

Метод заснований на глибокій повазі до особистості, оберігає її від домінуючого впливу дорослого, дає можливість кожній дитині зростати і розвиватись, відчуваючи свою незалежність.

У спеціально створеному розвиваючому середовищі дитина може вибирати роботу, яка приваблює її й відповідає її внутрішнім інтересам. Вона може тренувати свої відчуття вільно й спонтанно; дитина сповнена ентузіазму та насолоджується своєю діяльністю, тому що вона робить те, що вона прагне робити, а не те, на що їй хто-небудь вкаже.

Метод Монтессорі всебічно розвиває особистість дитини: її розумові здібності, логічне мислення, ініціативність, вміння робити власний вибір.

Студія розвитку дитини "Умка" проводить розвиваючі заняття за методикою Марії Монтессорі для діток від 1-го до 6-ти років:

-група "Я з мамою" (від 1-го до 3-х років)
-група "Маленькі розумники" (від 3-х до 6-ти років)
-група "Англійська для малят" (від 2,5 до 6-ти років)

Щоденно — група розвитку (міні-садок 3,5–4 год) для дітей віком 2,5–5 років.

Ваша дитина потрапить в дивовижне середовище, яке дає всебічний розвиток особистості за допомогою унікальних класичних Монтессорі-матеріалів.

Студія розвитку дитини "Умка" здійснює підготовку до пологів та батьківства. Кожне заняття для майбутніх мам і тат — це цікава та корисна інформація, практичні навики, тренінгові вправи, арттерапевтичні методики, тощо. Досвідчені психологи, педіатри, акушери-гінекологи навчать Вас, як пройти цей новий етап Вашого життя з максимальним комфортом і впевненістю в собі.

У студії "Умка" працює психолог, гештальт-консультант, тренер, магістр психології, який надає психологічну та психотерапевтичну допомогу дорослим, сімейним парам, дітям, проводить групові форми роботи.
     

Добавлено: Среда, 9 Ноября 2011 в 18:06
Просмотров: 458

Добавить комментарий

Комментарий:
   
 

Центры раннего развития в городе Ровно

2013. Все права защищены.
Контактная информация по истечению времени может стать устаревшей и не соответствовать действительности