Центр родительский ''SweetДитя'' (Львов) | Львов | УкраинаВернуться в раздел: Львов
 
Центр родительский ''SweetДитя'' (Львов)

название

Адрес: Стуса,4Телефон: 050-376-01-37 Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. Перейти на сайт
Спеціалісти Центру готують майбутніх мам і тат до м'яких, природніх пологів.
Центр свідомого батьківства "SWEET Дитя" працює під патронатом Асоціації Свідомого батьківства України, створеної у 2006 році у м. Києві на базі Науково-практичного центру "Ейлітія".
Наш курс "Майбутня мама" включає в себе практичні заняття із вправами  на природнє знеболювання у пологах, розказують про  внутрішньоутробний розвиток малюка, про його потреби на різних етапах розвитку, вчать розвивати органи чуття з допомогою внутрішньоутробного спілкування, допомагають майбутнім мамам  розібратися у змінах своїх відчутів на різних етапах вагітності, готують до партнерських пологів.
"Як же народжувати природньо, якщо сидяча робота, нерозвинуті м'язи і т.д.", запитаєте ви.
Курс Йоги та Аквааеробіки для вагітних підготує необхідні м'язи до  пологів, надасть тонусу та бадьорого настрою.
Найідеальнішим способом народити щасливу дитину це підготуватись до цієї важливої події заздалегідь. Якщо ви тільки плануєте малюка, вам підійде курс "Плануємо малюка", під час якого спеціалісти центру займаючись індивідуально з кожною сімейною парою, проведуть курс занять на гармонізацію стосунків в парі, розкажуть як правильно харчуватись та підготуватись до народження здорової дитини.
Курс "Професійна мама" включає в себе лекції та практичні заняття по дитячій психології та педагогіці, розкаже вам про особливості виховання дітей, народжених з допомогою кесаревого розтину, проінформує про різні напрями і течії у дитячій педагогіці: таких який методика Марії Монтесорі, Вільфсдорська педагогіка та багато інших.
Для того, щоб дітки добре розвивались необхідно раз на 3 місяці проходити курс профілактичного масажу для немовлят. У нашому центрі Ви можете замовити виклик дитячого масажиста додому.
У нашому Центрі Ви можете отримати індивідуальну психологічну консультацію та пройти курс занять на гармонізацію подружної пари при проблемі безпліддя.

     

Добавлено: Вторник, 1 Ноября 2011 в 17:29
Просмотров: 204

Добавить комментарий

Комментарий:
   
 

Центры раннего развития в городе Львов

2013. Все права защищены.
Контактная информация по истечению времени может стать устаревшей и не соответствовать действительности