Школа джазового и эстрадного искусства | Киев | УкраинаВернуться в раздел: Киев
 
Школа джазового и эстрадного искусства

название

Район: ДнепровскийАдрес: ул. Челябинская 7вТелефон: 044-517-6997Телефон: 044-517-6188 Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. Перейти на сайт

Наприкінці 2001 року було створено музичний учбовий заклад нового типу, який передбачав би частково реформувати обмежену виконавську спрямованість традиційного музичного навчання, сприяв би реальній активізації творчого мислення учнів та стимулював в повній мірі розвиток їх музичних здібностей.

Єдина в Україні державна ШКОЛА ДЖАЗОВОГО ТА ЕСТРАДНОГО МИСТЕЦТВ Дніпровського району міста Києва, являє собою унікальну структуру, яка не тільки професійно навчає дітей та дорослих основам традиційного та сучасного джазу, академічній, рок- і поп-музиці на інструментальному та вокальному відділеннях, не тільки підвищує їх фах в майстер-класах зірок світового рівня, не тільки консолідує в своїй сфері кращі сили української естради та джазу, але й формує, розвиває, пропагує та досліджує основні тенденції вітчизняного естрадного та джазового музикування.

До співпраці було запрошено відомого джазового критика, викладача джазових дисциплін Київського Національного Університету Культури і мистецтв Полтарєва Петра Вячеславовича. Результатом цієї ініціативи стало створення 19 грудня 2001 року першої в Україні Державної Школи джазового та естрадного мистецтв.

Сьогодні в школі працюють високопрофесійні викладачі джазового, естрадного та академічного профілю, Народні та Заслужені артисти України, лауреати міжнародних фестивалів та конкурсів джазової, популярної та академічної музики, знані фахівці сфери шоу-бізнесу.

     

Добавлено: Суббота, 20 Августа 2011 в 10:06
Просмотров: 203

Добавить комментарий

Комментарий:
   
 

Центры раннего развития в городе Киев

2013. Все права защищены.
Контактная информация по истечению времени может стать устаревшей и не соответствовать действительности