Детский клуб "Літачок" | Ирпень | УкраинаВернуться в раздел: Ирпень
 
Детский клуб "Літачок"

название

Район: ГостомельАдрес: Леніна, 218Телефон: 098 775 73 00 Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. Перейти на сайт
Дитячий клуб у Гостомелі "Літачок" пропонує заняття:

розвиваючі - для малюків від одного року! Одне заняття триває 50 хвилин, охоплює до 15 різноманітних завдань, спрямованих на розвиток дрібної моторики, координації рухів, музичних, творчих, сенсорних здібностей, пам'яті, уваги та уважності, посидючості та багато іншого!

навчальні - для дошкільників! Заняття триває 50 хвилин, охоплює завдання, спрямовані на розвиток пам'яті, уваги, мислення, підготовки руки до письма, розвиток творчих та музичних здібностей.

підготовка до школи - для дітей 5-6 років! Заняття триває 1 годину, охоплює завдання, спрямовані на підготовку руки до письма, вивчення звуків української мови, навчання читанню, математичні завдання, розвиток логіки, психологічні ігри, що готують дітей до школи.

весела англійська мова - для дітей від 3х років! Заняття триває 50 хвилин, протягом яких діти співають пісеньки англійською мовою, грають, танцюють, поповнюють словниковий запас, малюють та роблять аплікації. Заняття проводяться англійською мовою.

англійська мова для школярів та дорослих! Заняття, спрямовані на поповнення словникового запасу та розвиток навичок розмовної мови. Зміст та мета занять узгоджуються із дорослими.

організація та проведення Днів Народження дітей від 1-го року! Повна організація та проведення свята, оформлення повітряними кулями та композиціями! Свято триває 1,5 години.

Всі заняття проводять досвідчені педагоги.
Малюків 1-3х років на заняттях супроводжують дорослі.
Старших дітей дорослі можуть приводити на заняття та забирати після занять.
     

Добавлено: Четверг, 29 Ноября 2012 в 22:24
Просмотров: 338

Добавить комментарий

Комментарий:
   
 

Центры раннего развития в городе Ирпень

2013. Все права защищены.
Контактная информация по истечению времени может стать устаревшей и не соответствовать действительности