"КИНДер",центр здорового ребенка | Житомир | УкраинаВернуться в раздел: Житомир
 
"КИНДер",центр здорового ребенка
Адрес: ул. Мануильского, 78Телефон: 0412-42-19-62; 097-769-20-88; 093-190-88-46Перейти на сайт

Для діток 2 - 4 років KINDER пропонує розвиток через гру:
1. ПІСОКОТЕРАПІЯ із психологом
Останнім часом педагоги та психологи активно впроваджують ігри з піском в практику своєї роботи з дітьми будь - якого віку.
Пісочниця – це середовище для спілкування дитини з самим собою та символами реального світу. Граючись з піском і мініатюрними фігурками діти наближають до себе свій внутрішній світ, щоб уважніше розглянути його, розуміти свої бажання, побачити, як краще вийти із складної ситуації

Вправи проводяться з розвиваючою та терапевтичною метою, а саме:
- розвивається дрібна моторика рук та тактильно-кінестетична чутливість;
- стабілізується емоційна сфера дітей та нервова система;
Два заняття в тиждень, вартість 55 грн\заняття.

 

2. АНГЛІЙСЬКА мова
Нова мова – це новий світ. А що може бути цікавішим за відкриття світу англійської мови у вигляді гри.
В нашому центрі діти вивчають мову граючись. Такі невимушені заняття мотивують дітей до вивчення англійської, сприяють розвитку комунікативних навиків та стимулюють використовувати англійську мову в спілкуванні.
На заняттях діти вчаться вимовляти всі звуки англійської мови, сприймати на слух та розуміти англійське мовлення, поповнюють активний словниковий запас корисними словами і фразами. Все це супроводжується рухливими іграми, пісеньками та віршами, котрі роблять процес навчання цікавим і легким.
Два заняття в тиждень, вартість 45 грн\заняття.

3. АРТ - школа
Творча школа розвиває в діток нетипове мислення, свободу, щирість, розкутість, індивідуальність, вміння спостерігати.
Важливо, щоб розвиток дитини був гармонічний. Адже так важливо навчити дитину бачити прекрасне, неповторне поєднання різноманіття барв природи й красу форм.
З-Д вироби, аплікації, ліплення з тіста та пластиліну, малювання та багато всього інщого чекає на ваших діток в нашому центрі.
Два заняття в тиждень, вартість 50 грн\заняття.

 

4. АРХІТЕКТОР - костуювання та моделювання
Малеча за допомогою конструктору CHIC BOX (http://kinderzt.in.ua/конструктор-chic-box.html) та інших моделей, констукторів втілює в життя свої конструкторські фантазій.
Основні завдання початкового технічного моделювання полягають у формуванні таких компетентностей у дiточок:
пізнавальної: набуття знань у процесі активної діяльності з докладанням вольових зусиль, наполегливості, старанності. Засвоєння на цій основі початкових технічних і технологічних знань, елементарних уявлень і понять. Ознайомлення зі світом техніки, найпростішими технологічними процесами, технічним моделюванням, конструюванням і дизайном, з початком формування навичок самостійного пошуку додаткової інформації.
практичної: формування графічної грамотності, вмінь і навичок роботи з різноманітними матеріалами та інструментами, виготовлення іграшок, моделей машин і механізмів, вміння застосовувати отримані знання на практиці для з'ясування суті тієї чи іншої інформації з метою підвищення результативності навчання.
творчої: розвиток творчого підходу до праці, конструкторських здібностей, просторового й логічного мислення, уяви, фантазії, здатності проявляти творчу ініціативу, вирішувати творчі завдання,: формування стійкого інтересу до технічної творчості, потреби у творчій самореалізації, духовному та інтелектуальному самовдосконаленні.
Два заняття в тиждень, вартість 50 грн\заняття.

 

5. Розвиваючі заняття з елементами методики М.Монтессорі

 

Перш за все, вони дозволяють піднести малюкові матеріал у цікавій, легкодоступною і ефективній формі. Якраз це і є головною перевагою сучасних развівалок над застарілими методиками минулих десятиліть. Звичайно, новомодні розвиваючі методики не дають приводу повністю відмовитися від старих, добре перевірених роками програм навчання дітей дошкільного віку, але, тим не менш, навчання по-новому дає позитивний продуктивний результат.

 

Два заняття в тиждень, вартість 50 грн\заняття.

 

6. Відбитки ручок і ніжок малят, як сувенір
Центр пропонує Вам зробити вiдбиток ручок і ніжок Вашого малюка із твердого матерiалу, який збереже форму на протязi довгого життя, i буде приносити радiсть, спогади i посмiшку.
Вартість - 95 грн\шт

     

Добавлено: Понедельник, 19 Октября 2015 в 18:30
Просмотров: 235

Добавить комментарий

Комментарий:
   
 

Центры раннего развития в городе Житомир

2013. Все права защищены.
Контактная информация по истечению времени может стать устаревшей и не соответствовать действительности